Deneyimlerim

Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Merkezi Bursa Model Fabrika’da ERP Süreci

Endüstri Mühendisliğim Platformunun katkıları ve Ahmet Savaş Göktürk, MA moderatörlüğü ile 13 Haziran Perşembe günü YouTube’da ERPtalks programı canlı yayın olarak gerçekleşti. Yayında, Bursa Model Fabrika’da ERP sürecine geçiş aşamaları hakkında bilgilere değinildi.

Dijital Dönüşüm yolunda olan işletmelerin sürekli olarak karşılaşacağı Yalın Üretim teknikleri ve bu tekniklerin dijitalleşme sürecinin temelini oluşturduğu anlatım sırasında da ortaya çıkmaktadır. Böyle güzel bir programda yer almak beni mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi seyirler 🙂

1996 Erzurum doğumluyum. Erzurum Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Sürekli gelişime inanan, öğrenmeye açık, araştırmayı ve çalışmayı seven, insanlar ile öğrendiğim bilgilerimi paylaşmaktan mutluluk duyan birisiyim. Bu blog sayesinde, kendi öğrendiğim ve merak ile öğrenmeye devam ettiğim bilgileri yazıya dökerek sizlere aktarmak istiyorum. Fayda sağlamasını umut ediyorum… Hayallerinizi canlı tutun. Bir şeyi başarmak, kendinize inanmak, vizyon, çok çalışmak, kararlılık ve adanmışlık gerektirir. İnanan için her şeyin mümkün olduğunu unutmayın. (Gail Devers)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: