Deneyimlerim

Kayseri Model Fabrika Lansman Toplantısı

1. Öğren Dönüş projelerinin sonuçlarına ilişkin lansman toplantısı, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü Prof. Dr. İlker Murat Ar, UNDP Mukim Temsilcisi Louisa Vinton, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Model Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Abdullah Gül Üniversitesi Rektörü ve Kayseri Model Fabrika Başkan Vekili Prof. Dr. Cengiz Yılmaz, Kayseri Ticaret Odası Başkanı ve Kayseri Model Fabrika Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Gülsoy, Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Cevdet Alemdar ‘ın katılımıyla gerçekleştirdik.

Lansman toplantısında 5 Ay süren çalışmalar sonucunda farklı sektörlerden 6 işletmemizde (Comfytex, Decoyat, Efor Çelik Kapı, Milenyum Metal, Mywin, Ödül Madeni Eşya) çalışmaların yapıldığı pilot ürün ve bölgede yapılan iyileştirme çalışmalarını sonuçları paylaşıldı.

1996 Erzurum doğumluyum. Erzurum Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Sürekli gelişime inanan, öğrenmeye açık, araştırmayı ve çalışmayı seven, insanlar ile öğrendiğim bilgilerimi paylaşmaktan mutluluk duyan birisiyim. Bu blog sayesinde, kendi öğrendiğim ve merak ile öğrenmeye devam ettiğim bilgileri yazıya dökerek sizlere aktarmak istiyorum. Fayda sağlamasını umut ediyorum… Hayallerinizi canlı tutun. Bir şeyi başarmak, kendinize inanmak, vizyon, çok çalışmak, kararlılık ve adanmışlık gerektirir. İnanan için her şeyin mümkün olduğunu unutmayın. (Gail Devers)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: