Hakkımda

1996 Erzurum doğumluyum. Erzurum Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunuyum. İş hayatına ilk adımımı 2018 Eylül ayında proje mühendisi olarak UnoPro Üretim ve Danışmanlık ile attım. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ nın en önemli projelerinden biri olan Model Fabrika ( Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi) projesinde yer aldım. Bursa ve Kayseri Model Fabrika’ nın kurulum çalışmalarında ve öğren dönüş projelerinde çalıştım. Uygulamalı Yalın Üretim Teknikleri eğitimlerini aldım ve bu teknikleri Öğren Dönüş projelerinde sahada uygulama fırsatı buldum. 2020 yılında Yalın Üretim Uzmanı olarak çalışmaya başladım ve devam ediyorum. 2021 yılında Bursa Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansıma başladım. Şimdiye kadar; otomotiv yan sanayi, gıda, medikal, elektrikli ev aletleri, mobilya ve kauçuk gibi sektörlerde yaklaşık 20 firmada yalın dönüşümün başlatılması, sürdürülebilmesi ve üretim verimliliklerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirdim. Yaklaşık 2 yıldır saha danışmanlıkları dışında uygulamalı eğitimler vererek misyonumu sürdürmeye devam ediyorum.

Aynı zamanda gönüllü olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ nın her yıl düzenlemiş olduğu Verimlilik Proje Ödülleri sürecinde Bağımsız Değerlendirici olarak yer alarak sanayimize ve kendime katkı sağlamaya devam ediyorum.

Sürekli gelişime inanan, öğrenmeye açık, araştırmayı ve çalışmayı seven, insanlar ile öğrendiğim bilgilerimi paylaşmaktan mutluluk duyan birisiyim. Bu blog sayesinde, kendi öğrendiğim ve merak ile öğrenmeye devam ettiğim bilgileri yazıya dökerek sizlere aktarmak istiyorum. Fayda sağlamasını umut ediyorum…

“Hayallerinizi canlı tutun. Bir şeyi başarmak; kendinize inanmak, vizyon, çok çalışmak, kararlılık ve adanmışlık gerektirir. İnanan için her şeyin mümkün olduğunu unutmayın.”

(Gail Devers)

%d blogcu bunu beğendi: